Vedení hokejistů Zlína prodloužilo smlouvu s trenérem Vlachem

Hokejisty Zlína povede i v dalším ligovém ročníku Rostislav Vlach. Ten s klubem získal v loňské sezoně Prezidentský pohár za vítězství v základní části a dovedl mužstvo ke stříbrným extraligovým medailím. Pokračovat by spolu s hlavním trenérem Vlachem měl i celý realizační tým.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zlínský trenér Rostislav Vlach překvapí pro semifinále novým sestřihem | Foto: Pavel Sedláček

Jednání byla rychlá a korektní. Cítíme, že hlavní trenér má týmu s mnoha mladými hráči co dát i v budoucích letech. Stejně situaci vnímá také on sám, navíc má ke zlínskému klubu silný vztah. Shoda byla celkem jednoznačná,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel PSG Zlín, pro klubový web.

Uzavření kontraktu a společný názor na další působení potvrdil i samotný Rostislav Vlach. „Jsem rád, že došlo k dohodě. Doufám, že spolupráce s vedením klubu, kolegy v realizačním týmu i hráči bude v takové shodě jako doposud,“ řekl.

Jednapadesátiletý Vlach působí v roli hlavního trenéra zlínských hokejistů třetím sezonu. V této funkci vystřídal kouče Zdeňka Veneru, kterému dělal tři roky asistenta.

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme