Věřím v překvapení, říká před startem play-off předseda hokejového svazu Král

Tři vítězství potřebují získat hokejisté Plzně, či Mladé Boleslavi, nebo Vítkovic a Pardubic ve vzájemných sériích předkola play off. Komu se to povede, postoupí do čtvrtfinále. Vyřazovací boje začínají v Plzni a Ostravě-Porubě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král | Foto: Filip Jandourek

Tím odstartuje část sezóny, ve které se všechny dosavadní výsledky smazávají a týmy začínají nanovo.

A zatímco všude vrcholí přípravy a všichni se těší na rozhodující zápasy, předseda svazu Tomáš Král se spokojeně usmívá.

„Nejsem naštěstí v pozici, že bych měl na starost jeden klub, protože to jsou velké nervy a napětí. Těším se, že si to užiju. Věřím, že se dočkáme nějakých překvapení, která můžou potkat i favority.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Začíná play-off, předseda hokejového svazu Tomáš Král věří v překvapení na úkor některého z favoritů.

Šéf svazu přeje sportovně titul tomu nejlepšímu, ředitel extraligy Josef Řezníček bude bedlivěji než ostatní sledovat úspěchy klubu, ve kterém toho odehrál nejvíce.

„Nejvíc se těším na sérii Plzeň – Mladá Boleslav, i když jako šéf soutěže musím sledovat i zápasy Vítkovic s Pardubicemi. Ale tím, že budu na zápasech v Plzni, tak volím tento souboj.“

Plzeň se s Mladou Boleslaví utká v dnes začínajícím předkole, kdy zároveň nastoupí Vítkovice proti Pardubicím. Kvůli tenisovému Davis Cupu budou Vítkovičtí hrát začátek play off v Ostravě - Porubě.

Kromě předkola se budou všechny série hrát na čtyři vítězná utkání, nový mistr bude znám nejpozději 23. dubna. Přímý přenos utkání Plzeň – Mladá Boleslav můžete sledovat v přímé reportáži na našem streamu, nebo přes aplikaci iRadio určenou do mobilů a tabletů.

Martin Charvát, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme