Vokoun po zásahu spoluhráče skončil v nemocnici

Třiatřicetiletý český gólman Tomáš Vokoun skončil po nočním utkání NHL v nemocnici. V první třetině zápasu mezi Floridou a Atlantou ho totiž spoluhráč omylem udeřil hokejkou přes hlavu.

Prázdná branka (ilustr. foto)

Prázdná branka (ilustr. foto) | Foto: Radim Sajbot

Po inkasovaném gólu na 1:2 chtěl Američan Keith Ballard chtěl praštit hokejkou o konstrukci branky, ale místo toho se trefil do hlavy českého brankáře.

Vokoun zůstal asi deset minut ležet na zemi, než ho odnesli na nosítkách. Po vyšetření v nemocnici vedení klubu uvedlo, že Vokoun má tržnou ránu na uchu.

Panteři prohráli zápas 3:4.

Alice Kottová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít