Zlín vyhrál v Třinci, o postupujícím do čtvrtfinále rozhodne až pátý zápas

Hokejisté Zlína si vybojovali v Třinci rozhodující páté utkání o postup do čtvrtfinále play-off České pojišťovny. Ve čtvrtém zápase předkola vyřazovací části Tipsport extraligy vyhráli 2:1 po samostatných nájezdech a srovnali stav série na 2:2. Poslední duel se hraje ve Zlíně v úterý.

Hokejisté Zlína vyhráli v Třinci a sérii předkola play-off rozhodne až pátý duel | Zdroj: ČTK

HC Oceláři Třinec - PSG Zlín 1:2 po SN (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

Po sobotním debaklu vyměnili zlínští trenéři gólmana a nasazení Jakuba Sedláčka se jim vyplatilo. V samostatných nájezdech totiž vychytal všechny třinecké střelce. Jinak utkání moc pohledného hokeje nenabídlo, obě mužstva se totiž snažila hlavně neudělat chybu.

Do vedení dostal domácí v 16. minutě Novotný, který překonal po kličce hostujícího brankáře bekhendem. Za Zlín vyrovnal v 35. minutě střelou pod břevno Köhler. Stejný hráč byl potom jediným úspěšným exekutorem v samostatných nájezdech, když brankáře Hamerlíka přelstil povedeným blafákem.

Branky a nahrávky: 16. Novotný (Peterek, Richter) - 35. Köhler (Leška, Hamrlík), rozhodující sam. nájezd Köhler. Rozhodčí: Husička, Polák - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:1. Diváci: 3735. Stav série: 2:2.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít