Atraktivní Utkání hvězd basketbalové NBA těsně vyhrál Západ

Výběr Západní konference vyhrál v Orlandu Utkání hvězd basketbalové NBA, když tým Východu zdolal 152:149. Největším tahákem byl pro diváky Kobe Bryant, který nastřílel v dresu vítězů 27 bodů a v historické tabulce střelců se dostal na první místo před Michaela Jordana.

Kobe Bryant (s míčem) patřil k největším tahákům basketbalového Utkání hvězd NBA | Zdroj: Reuters

Nejlepším hráčem byl ale vyhlášen Bryantův spoluhráč Kevin Durant, autor 36 bodů, který stihl nastřílet během 37 minut strávených na palubovce, což bylo bezpečně nejvíce ze všech zúčastněných basketbalistů.

Kobe Bryant si kromě pocitu z dobrého výkonu a prvenství v historické tabulce střelců odnesl z divácky populárního střetnutí také krvavé zranění v obličeji, které mu nechtěně způsobil Dwyane Wade.

Utkání hvězd přineslo už tradičně skvělou podívanou pro fanoušky, většinu zápasu se hrálo jen směrem dopředu. První poločas ovládl výběr Západní konference 88:69, v závěru ale hájil těsné vítězství.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít