Basketbalisté Miami předvedli v NBA proti Phoenixu obrat v závěru

Famózní obrat v poslední čtvrtině utkání s Phoenixem předvedli v NBA basketbalisté Miami, kteří díky sedmnáctibodové šňůře otočili vývoj duelu a nakonec prodloužili sérii domácích utkání bez prohry už na čtrnáct vítězstvím 99:95.

LeBron James (vpravo) v NBA

LeBron James (vpravo) v NBA | Zdroj: Reuters

Ještě na začátku poslední čtvrtiny prohrávalo Miami o deset bodů, pak ale zpřesnilo střeleckou mušku a zaznamenalo sedmnáct bodů v řadě, zatímco Phoenix netrefil ani jedinou z deseti střel. Nejlepším střelcem domácích byl s 29 body Chris Bosh, LeBron James jich přidal dalších 20.

Nečekaně mnoho práce měli basketbalisté Los Angeles Lakers s Houstonem. Až díky proměněné trojce Slovince Gorana Dragiče osmadvacet vteřin před koncem poslední čtvrtiny vyhráli Lakers 107:104. Na průběhu utkání se podepsalo i vyloučení Andrewa Bynuma v závěru třetí čtvrtiny po druhé technické chybě. Střelecky se dařilo Kobemu Bryantovi s 29 body.

Třetí nejlepší celek soutěže Oklahoma prohrál v Utahu 90:97, Indiana si doma poradila s Los Angeles Clippers 102:89.

NBA:

Houston - LA Lakers 107:104, Indiana - LA Clippers 102:89, Miami - Phoenix 99:95, New York - Toronto 106:87, Portland - Milwaukee 87:116, Sacramento - Memphis 119:110, Utah - Oklahoma City 97:90.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít