Basketbalisté Miami převedli v utkání proti San Antoniu famózní obrat

Famózní obrat předvedli v utkání se San Antoniem basketbalisté Miami. V úterním zápase NBA prohrávali se soupeřem čtrnáctibodovým rozdílem, ve druhém poločase ale nastříleli 71 bodů, zvítězili 120:98 a ukončili černou třízápasovou šňůru proher.

Basketbalisté Miami Heat předvedli v utkání se San Antoniem famózní obrat

Basketbalisté Miami Heat předvedli v utkání se San Antoniem famózní obrat | Zdroj: Reuters

V první půli utkání působilo Miami rozpačitým dojmem a San Antonio si vytvořilo pohodlný náskok. Jenomže ve třetí čtvrtině přišel zlom, Heat zaveleli k obratu a nastříleli neuvěřitelných 39 bodů, zatímco soupeři povolili jen 12. v poslední čtvrtině už se Miami nenechalo o výhru připravit.

Vynikající statistiku měli basketbalisté Heat zejména co se týče trojkových pokusů, kterých proměnili hned šestnáct. Z toho šest zaznamenal Mike Miller, který nastoupil v dresu Heat poprvé v sezoně.

Jednoznačně zvítězil také Utah, který doma v takřka exhibičním utkání deklasoval Los Angeles Clippers 108:79 a poskočil na druhé místo tabulky Západní konference. Pro Clippers tak zůstává palubovka Utahu stále zakletá, prohráli na ní už šestnáct zápasů v řadě.

NBA:

Chicago - Phoenix 118:97, Cleveland - Golden State 95:105, Houston - Detroit 97:80, Miami - San Antonio 120:98, Milwaukee - Denver 95:105, Orlando - Charlotte 96:89, Utah - LA Clippers 108:79.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít