Basketbalisté NY Knicks zůstávají v nové sezoně NBA neporaženi

Basketbalisté New Yorku Knicks jsou v nové sezoně NBA i po třech odehraných zápasech stále bez porážky. Naposledy odnesla jejich dobrou formu Philadelphia, kterou porazili 110:88. Knicks jsou teď nejúspěšnějším týmem Východní konference, té Západní vévodí San Antonio.

LeBron James and Dwyane Wade slaví výhru v NBA | Foto: Reuters

Knicks měli nad Philadelphií jasnou převahu už od začátku zápasu a před poslední čtvrtinou si vypracovali jednadvacetibodový náskok. Podle trenéra poražených Sixers nemají teď Knicks absolutně žádnou slabinu a jsou k neporažení.

Basketbalisté Los Angeles Clippers překvapivě podlehli na domácí palubovce Clevelandu 101:108, hosty táhl nováček Dion Waiters, který si připsal 28 bodů, když proměnil celkem sedm trojkových pokusů.

Čtyři zápasy čekalo na výhru Sacramento, který urvalo těsné vítězství 94:92 nad Golden State. Rozhodující byla třetí třetina, ve které Kings zaznamenali šestnáctibodovou šňůru, a i když soupeř v závěru mohutně stahoval ztrátu, udrželi domácí těsnou výhru.

Vysoké vítězství si připsali hráči Miami, kteří na domácí palubovce přehráli Phoenix 124:99, největší zásluhu na tom měl s 23 body LeBron James, jen o jeden bod méně dal Dwyane Wade. Heat pomohl k vítězství patnáct proměněných trojek.

San Antonio zůstává jediným neporaženým celkem Západní konference, když porazilo Indianu 101:79. Vítězství si připsala i Minnesota, která přehrála Brooklyn 107:96.

NBA:

Brooklyn - Minnesota 96:107, Dallas - Portland 114:91,LA Clippers- Cleveland 101:107, Memphis - Utah 103:94, Miami - Phoenix 124:99, Philadelphia - New York 88:110, Sacramento - Golden State 94:92, San Antonio - Indiana 101:79.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít