Basketbalisté Nymburka prohráli ve VTB lize s Krasnodarem

Basketbalisté Nymburka nestačili ve svém třináctém utkání ve skupině ‘B‘ VTB ligy na Krasnodar a podlehli mu 65:71. Jejich šance na čtvrtou pozici a postup do play-off tak klesly. V tabulce jsou na šestém místě s bilancí 6 vítězství a 7 porážek.

Boj o míč v utkání Euro Cupu Nymburk-Gravelines | Zdroj: ČTK

Po vyrovnané první čtvrtině, kterou Nymburk těsně prohrál o dva body, se domácí dostali ještě do poločasu do vedení. To navíc ve třetí části hry navýšili, když bylo skóre 48:39 v jejich prospěch.

Jenže středočeskému týmu absolutně nevyšel závěr poslední desetiminutovky. Krasnodar se dostal tři minuty před koncem do vedení a to už nepustil. Z Nymburka si tak odváží výhru 71:65.

VTB liga basketbalistů - skupina B:

ČEZ Basketball Nymburk - Lokomotiv Kubaň Krasnodar 65:71 (17:19, 33:31, 48:39)

Nejvíce bodů: Simmons 23, Wilson 8, Pumprla a Lawrence po 7 - Massey 19, Bykov 17, Grigorijev 9. Fauly: 18:19. Trestné hody: 16/12 - 21/17. Trojky: 5:6.

8. Jenisej Krasnojarsk 12 3-9 15
9. Minsk 2006 13 1-12 14

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít