Basketbalisté Washingtonu bez Veselého v NBA znovu prohráli

Bez zraněného Jana Veselého prohráli basketbalisté Washingtonu v nové sezoně NBA i druhé utkání, když nestačili na Atlantu 83:101. Miami ukořistilo výhru 96:95 na palubovce Charlotte. Stoprocentní bilanci má po třech zápasech i Oklahoma.

LeBron James (vlevo s míčem) byl strůjcem obratu v utkání Miami s Charlotte

LeBron James (vlevo s míčem) byl strůjcem obratu v utkání Miami s Charlotte | Zdroj: Reuters

O osudu Washingtonu rozhodla už první čtvrtina duelu s Atlantou, kterou Wizards prohráli o devět bodů a i v dalším průběhu zápasu byli horším týmem, jehož ztráta narůstala. Problémy dělal hostům zejména doskok. Nejlepším střelcem Washingtonu byl s 21 body Nick Young.

Miami se v první čtvrtině utkání s Charlotte také nedařilo, prohrálo ji dokonce o 12 bodů. Obrat přišel ve druhé půli, zavelel k němu LeBron James, který zaznamenal celkově 35 bodů, z toho celých 20 až ve druhém poločase.

Závěr utkání ale přinesl drama, 12 vteřin před koncem se Charlotte dostalo do jednobodového vedení, těsnou výhru zajistil Miami nájezdem zakončeným střelou o desku Wade.

NBA:

Atlanta - Washington 101:83, Charlotte - Miami 95:96, Denver - Utah 117:100, Detroit - Cleveland 89:105, Golden State - New York 92:78, Memphis - Oklahoma City 95:98, New Orleans - Boston 97:78, Phoenix - Philadelphia 83:103, San Antonio - LA Clippers 115:90, Toronto - Indiana 85:90.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít