Basketbalisté Washingtonu mají třetí vítězství, tentokrát s Veselým

Třetí vítězství v sezoně si v nočním programu NBA připsali basketbalisté Washingtonu, kteří vybojovali vítězství 77:70 nad New Orleans. Do sestavy Wizards se po třízápasové pauze vrátil Jan Veselý, který ale nebodoval.

Jan Veselý

Jan Veselý | Foto: David Kubíček

Vstup do utkání se přitom Washingtonu vůbec nevydařil, v první čtvrtině nastřílel jen 11 bodů a ještě na začátku poslední desetiminutovky prohrával o čtyři body. Pak se ale hostujícímu celku střelecky zadařilo a výsledek překlopil na svou stranu.

Nejlepším střelcem v dresu vítězů byl s 26 body John Crawford, který se popáté objevil v základní sestavě. Jan Veselý strávil na hřišti tři a půl minuty a připsal si dva doskoky a jednu asistenci.

Nedaří se Los Angeles Lakers, kteří prohráli už třetí utkání v řadě, tentokrát podlehli Clevelandu 94:100. Lakers nestačilo k vítězství ani 42 bodů tradičně skvělého Kobeho Bryanta. V dresu Clevelandu slavil vítězství i Kyrie Irving, který deset předchozích zápasů chyběl, podílel se na něm 28 body a 11 asistencemi.

NBA:

Brooklyn - New York 97:100, Chicago - LA Clippers 89:94, Cleveland - LA Lakers 100:94, Detroit - Denver 94:101, New Orleans - Washington 70:77 (za hosty Veselý 2 doskoky a 1 asistence).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít