Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA už patnáctý zápas

Basketbalisté Washingtonu se stále nemohou dostat z krize, ve které se nachází od začátku nové sezony NBA. Ze sedmnácti odehraných utkání si připsali patnáct proher, tu poslední na palubovce Philadelphie, které podlehli 83:103. V dresu poražených odehrál Jan Veselý deset minut, připsal si dva body a tři doskoky.

Dwayne Wade z Miami (s míčem) překonal hranini 14 000 bodů a 3500 asistencí v NBA | Zdroj: Reuters

O osudu utkání rozhodla už první čtvrtina, kterou Wizards prohráli 14:33, v poločase dokonce vedla Philadelphia o třicet bodů. Domácí převyšovali Washington týmovým výkonem, zatímco Wizards se spoléhali na individuality.

Basketbalisté Washingtonu navíc v celém zápase neproměnili ani jediný trojkový pokus. Jejich nejlepším střelcem byl Jordan Crawford se17 body.

Nejnižší počet nastřílených bodů v klubové historii zaznamenalo Orlando, které na palubovce Bostonu prohrálo 56:87, a to přes to, že domácím chybělo hned trio klíčových hráčů Rondo, Allen i Pietrus.

Vynikající obrat předvedli hráči Memphisu, ještě ve třetí čtvrtině prohrávali v Golden State o dvacet bodů, nakonec ale oslavili těsnou výhru 91:90. Těsné vítězství uhájilo i Sacramento, které díky koši Tima Duncana 1,4 sekundy před koncem porazilo New Orleans 104:102.

NBA:

Boston - Orlando 87:56, Chicago - New Jersey 110:95, Dallas - Phoenix 93:87, Golden State - Memphis 90:91, Milwaukee - Atlanta 92:97, Minnesota - Houston 92:107, New Orleans - Sacramento 102:104, Oklahoma City - Detroit 99:79, Philadelphia - Washington 103:83 (za hosty Veselý 2 body, 3 doskoky), Portland - San Antonio 101:89.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít