Basketbalisté Washingtonu ztratili zápas s Golden State v první čtvrtině

Basketbalisté Washingtonu prohráli v domácím utkání s Golden State 100:120, když zápas ztratili už v první čtvrtině – v ní jim soupeř nastřílel 41 bodů. Jan Veselý strávil v dresu Wizards na palubovce 22 minut a připsal si sedm bodů, devět doskoků a čtyři ztráty míče.

Jan Veselý (uprostřed) si vylepšil maximum v NBA

Jan Veselý (uprostřed) si vylepšil maximum v NBA | Zdroj: Reuters

Domácí v utkání zaostávali od samotného počátku, v první čtvrtině zapomněli na obranu a Golden State dovolili nastřílet 41 bodů. Ve druhé desetiminutovce si hostující celek vytvořil náskok až 25 bodů a ten už do konce utkání nepustil.

Mužstvo Golden State těžilo zejména z vynikající střelby za tři body, z 23 trojkových pokusů trefili Warriors patnáct. Nejlepším střelcem vítězů byl s 25 body Monta Ellis, stejně se střelecky dařilo i domácímu Nicku Youngovi.

Šlágrem Západní konference bylo střetnutí Oklahomy s Dallasem, v němž domácí zvítězili 95:91. Oklahoma sice v poločase o sedm bodů prohrávala, pak ale zlepšila obranu a stav zápasu otočila ve svůj prospěch. Střelecky se nejvíce dařilo Russellu Westbrookovi, který dal 24 bodů, k němu se s 22 body přidal Kevin Durant.

NBA:

Chicago - Indiana 92:72, Cleveland - Utah 100:109, Denver - Sacramento 119:116, Milwaukee - Philadelphia 97:93, Minnesota - LA Clippers 95:94, Oklahoma City - Dallas 95:91, Portland - New Orleans 86:74, Toronto - Orlando 88:92, Washington - Golden State 100:120 (za domácí Veselý 7 bodů, 9 doskoků a 1 asistence).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít