Basketbalistka Horáková se vrací do Jekatěrinburgu

Basketbalistka Hana Horáková se vrací zpět do Jekatěrinburgu. Vedení ruského klubu ji stáhlo z hostování v Košicích, kde od 24. ledna odehrála tři zápasy. Česká rozehrávačka tak může koncem února nastoupit v osmifinále Euroligy právě proti slovenskému týmu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hana Horáková v dresu Košic | Foto: Tereza Jelínková

Hana Horáková dostala od košického celku po euroligovém duelu v Brně volno a zůstala do neděle doma. Do Košic se ale už nevrátila, Jekatěrinburg si ji stáhl zpět.

"Způsobilo jí to velké trauma, do Ruska už se nechce vrátit, ale má tam platnou smlouvu. Teď čeká doma na zprávu, kdy se bude muset hlásit znovu v Jekatěrinburgu," řekl na internetových stránkách Good Angels Košice manažer týmu Daniel Jendrichovský.

Uzávěrka soupisek v rámci Euroligy je 15. února. Možnost, že by se Horáková ještě mohla v Košicích objevit, tedy neexistuje. I když do Košic se s největší pravděpodobností ještě jednou vrátí - jako soupeřka v osmifinále Euroligy na konci února.

V Jekatěrinburgu navíc Hana Horáková nemá jisté místo. Ruský klub totiž místo zraněné rozehrávačky Anete Jekabsonové angažoval Izraelku Shay Doronovou a má teď na soupisce sedm zahraničních hráček. Povolený počet je přitom pět cizinek.

Alena Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme