Basketbalistky USK vyhrály v Györu a jsou v Eurolize průběžně čtvrté

Třetí vítězství v Evropské lize vybojovali basketbalistky USK Praha. Ty vyhrály v maďarském Györu 75:71 a posunuly se na čtvrté z osmi míst skupiny.

Nová posila ZVVZ USK Anna Montañana

Nová posila ZVVZ USK Anna Montañana | Foto: Tereza Jelínková

Györ - USK Praha 71:75 (20:19, 36:34, 48:51)

Úvod duelu vypadal na debakl. Pražanky nevzládly úvodní minuty a rázem prohrávaly o dvanáct bodů. Z krize jim pomohla střelecké forma Elhotové a ještě do konce první čtvrtiny vyrovnaly.

Střelecká úspěšnost pražský hráček nakonec ty domácí možná až frustrovala. Vysoká úspěšnost zejména trojek v závěru duelu totiž utkání nakonec rozhodla.

Nejvíce bodů: Hollingsworthová 18, Ciglarová 14, Rasheedová 13, Nagyová 12, Šujanová 4 (1 doskok, 1 asistence) - Elhotová 19, Vítečková 18, Montaňanová 14, Kulichová 10. Fauly: 18:16. Trestné hody: 22/18 - 14/13. Trojky: 1:10.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít