Basketbaloví reprezentanti zavítali před zápasem s Japonskem mezi fanoušky

Jediný domácí přípravný zápas před zářijovým mistrovstvím Evropy odehrají v Brně čeští basketbaloví reprezentanti. Před utkáním s Japonskem pozdravili fanoušky na náměstí Svobody. Zaházeli si s nimi na koš, podepsali se jim a vyfotili se i s trofejí pro evropské šampiony.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Luboš Bartoň ukončil hráčskou kariéru před dvěma lety

Luboš Bartoň ukončil hráčskou kariéru před dvěma lety | Foto: David Kalvas

Sportovci se přitom z pověrčivosti často vyhýbají kontaktu s poháry, které doposud sami nezískali. S trofejí se vyfotil i jediný brněnský rodák v českém týmu Patrik Auda.

„Moc pověrčivý nejsem, ale někteří kluci asi jo. Radši jsme se toho moc nedotýkali,“ říkal Auda, který s dalšími dvěma reprezentanty porazil ve střílení trestných hodů trojici brněnských legend.

Přehrát

00:00 / 00:00

Basketbalisté České republiky zavítali před utkáním s Japonskem na brněnské Náměstí Svobody, kde se fotili a podepisovali fanouškům

Basketbalisté se mezitím v parném poledni schovávali před slunečním žárem. Auda chodil s tričkem na hlavě a vytvářel si tak vlastní malý stín.

„Je docela teplo. Musíme se snažit hlavně moc nevysílit, protože večer hrajeme zápas,“ vysvětloval Auda.

O kousek dál postával ven stínu jednoho z mála stromků na náměstí zkušený Luboš Bartoň a sledoval nekončící řadu fanoušků, kteří si přišli pro podpis.

„Jsem překvapený, že se tady někdo ukázal, došlo hodně trosečníků. Je to fakt hodně horký v těchto dnech a doufám, že to nebude mít nějaký vliv na náš výkon,“ usmíval se Bartoň.

Utkání s Japonskem začíná v půl šesté v hale ve Vodově ulici. Po hodině mezi fanoušky se proto basketbalisté odebrali do autobusu, aby se připravili na zápas.

 

My uz jsme tady. Prijdete taky?

Posted by Česká basketbalová federace (ČBF) on 11. srpen 2015

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme