Beachvolejbalistky Bonnerová s Hermannovou podruhé prohrály, nestačily na Němky

Beachvolejbalistky Martina Bonnerová s Barborou Hermannovou prohrály poslední zápas základní skupiny mistrovství světa s Němkami Holtwickovou a Semmlerovou 11:21 a 16:21. Šance na postup do vyřazovacích bojů se jim vzdálily. I proto jim nebylo příliš od řeči.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martina Bonnerová a Markéta Hermannová na mistrovství světa v Nizozemsku | Foto: Petr Kadeřábek | Zdroj: Český rozhlas

„Abychom takový tým porazily, tak bychom musely hrát výborně. A to jsme dneska nehrály. Nedařilo se nám ani zablokovat, ani čapnout v poli. Na servisu jsme tlačily, ale dělaly jsme moc chyb,“ zhodnotila zápas Martina Bonnerová.

Ve dvou setech udělaly česká hráčky osm chyb na servisu a to je skutečně hodně. Přesto ve druhém setu vedly o tři body, vypadalo to i přes velké množství nepřesností dobře.

Přehrát

00:00 / 00:00

Beachvolejbalistky Bonnerová s Hermannovou prohrály poslední zápas základní skupiny mistrovství světa s Němkami Holtwickovou a Semmlerovou 11:21 a 16:21.

„S tak dobrým soupeřem chyby přijdou, ale nemělo jich být tolik. Snažily jsme se je zatlačit dobrým servisem, ale asi jsme až moc chtěly a z toho pramenilo velké množství chyb,“ přiznala Barbora Hermannová.

Teď musí česká dvojice spoléhat na výhru Uruguaye nad Venezuelou, aby všechny tři týmy měly jednu výhru. Ale podle papírových předpokladů je právě Venezuela velkým favoritem. Pak by měly Bonnerová s Hermannovou jedinou šanci a to postoupit z třetího místa.

„Nemyslím si, že Venezuela prohraje, ale stát se může cokoliv. Moc bych si přála postoupit do play-off, ale musíme si počkat,“ nedělala si zbytečné naděje Martina Bonnerová.

„Nevím, jak hrají v ostatních skupinách, spočítané to nemáme. Soustředily jsme se na zápas a nic dopředu nepropočítávaly. Teď budeme doufat,“ dodala Barbora Hermannová.

Petr Kadeřábek, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme