Bouřlivá atmosféra a těžký soupeř, volejbalisté nastoupí na ME proti domácímu Bulharsku

České volejbalisty čeká na evropském šampionátu druhé utkání v základní skupině. V souboji s domácím Bulharskem se budou muset vyrovnat nejen s kvalitou soupeře, ale hlavně s bouřlivou atmosférou v hale Armeec .

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Český tým čeká v utkání s domácím Bulharskem bouřlivá atmosféra zaplněné haly | Foto: Petr Kadeřábek | Zdroj: Český rozhlas

Dvanáct a půl tisícovek diváků zpívá, troubí, křičí, píská na soupeře, a když je chvíli relativní klid, okamžitě si bere mikrofon takřka fanatický speaker.

„Dá se tomu jen těžko odolat, ale to jsme čekali. Taková atmosféra tady bude při zápasech Bulharů vždycky,“ je přesvědčen trenér české reprezentace Zdeněk Šmejkal, který byl na večerním utkání Bulharska s Německem osobně přítomen.

Přehrát

00:00 / 00:00

Čeští volejbalisté se na mistrovství Evropy střetnou s domácím Bulharskem a kromě těžkého soupeře je čeká i bouřlivé prostředí

Také hned zkouší odhadnout, o kolik procent dokážou diváci v hale zvednout domácím volejbalistům výkon.

„Podle mě to může být klidně o 40%.“ A to i bez podpory publika je Bulharsko kvalitativně na mnohem vyšší úrovni než aktuální český výběr.

Zápas začne v 19:30 hod. a snad se v té vřavě neztratí nejen čeští volejbalisté, ale ani vstupy z utkání pro Radiožurnál ani přímý přenos streamu Českého rozhlasu Sport na webu zpravy.rozhlas.cz a mobilní aplikaci iRadio.

Petr Kadeřábek, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme