Březina skončil na Grand Prix v Paříži třetí

Dvě účasti v závodech Grand Prix, dvě umístění na stupních vítězů. Přesně takovou vizitkou se může momentálně pyšnit český krasobruslař Michal Březina. Ten svoji formu v úvodu sezóny potvrdil i dnes 3. místem na prestižních pařížských závodech o trofej Erica Bombarda, kde se poměřil i s momentálně nejlepších krasobruslařem světa Kanaďanem Chanem

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká medailová naděje na krasobruslařském ME Michal Březina | Foto: Michal Jurman

V krátkém programu Michal Březina zaostal za bodovým očekáváním. Po několika chybách se zařadil na třetí místo. Naopak ve volné jízdě předvedl lepší vystoupení, než na Americké brusli.

Přehrát

00:00 / 00:00

Moderátor Sportžurnálu Petr Čermák mluvil s Michalem Březinou

"Zase jsem nedostal body za piruety, ale to je tím, že mám nové botyy, které zatím nejsou tak měkké a já se nedostanu tolik do kolen. A ohledně čtverného skoku - najel jsem do stejné rýhy, jako předtím, takže už jsem poté ten skok nezvládl zabalit," hodnotil Březina.

Na další podnik Grand Prix do Moskvy tak Březina pojede vyzkoušet složitější variantu volné jízdy a zkusím zajet stejný výsledek jako na mistrovství světa. Zároveň má Březina už díky druhému umístění na stupních vítězů téměř jistou účast ve finále Grand Prix.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme