České volejbalistky čeká první zápas na mistrovství Evropy

Rumunsko, Polsko a Izrael. To jsou protivníci českých volejbalistek na mistrovství Evropy v Srbsku a Itálii. Tým trenéra Šillera absolvoval poslední trénink v Brně a přesunul se do srbského Zrenjaninu, kam za ním vyrazil také redaktor Deníku Kamil Jáša.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Julie Jášová | Foto: David Kubíček

Česká volejbalová reprezentace si dává postupné cíle. Nejprve se hráčky chtějí koncentrovat na postup ze skupiny. K němu by měla vést cesta minimálně přes vítězství nad Izraelkami. Ty sice mají ve svém středu dvě volejbalistky, které si vyzkoušely atmosféru v prostějovském dresu, Velikiovou a Artmenkovou, ale neměly by být nepřekonatelným oříškem.

Atmosféra na českém tréninku byla uvolněná. V letošním ročníku Evropské ligy Šillerův tým Izrael porazil, to ale nemusí být zárukou dalšího vítězství na šampionátu, potvrzuje libero Julie Jášová.

Přehrát

00:00 / 00:00

České volejbalistky se dnes poprvé představí na mistrovství Evropy, čeká je utkání proti Rumunsku

„S Izraelem jsme hráli čtyři zápasy a čtyřikrát jsme vyhráli. Nikde ale není psáno, že musíme vyhrát i ten pátý, nejdůležitější zápas. U nás člověk nikdy neví, dokážeme totiž hrát jeden den výborně a druhý zase zápas totálně prohrát. Uvidíme,“ říká Jášová.

Dnes večer se česká reprezentace představí proti Rumunkám. Trenér ordinoval hráčkám pečlivou přípravu u videa. Utkání začíná v 19 hodin.

Kamil Jáša, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme