Českým singlkanoistům se nedařilo, do finále MS neprošel ani jeden

Na mistrovství světa v americkém Deep Creeku se českým vodákům nedaří. Na neúspěch kajakářů navázali i singkanoisté. Ani jeden z trojice Michal Jáně, Jan Mašek a Vítězslav Gebas do finále nepostoupil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vodní slalom | Foto: Jiří Šafránek

Nejrychleji projel trať z českých závodníků Vítězslav Gebas, ale do finále ho nepustily tři šťouchy.

„Jsem z toho hodně zklamaný. Bohužel se mi to svezlo v bubláku na tyčku. Ale stejně jsem to ještě zkusil, ale byl z toho další šťouch a bylo to hotový,“ vrátil se ke své jízdě Vítězslav Gebas.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na mistrovství světa ve vodním slalomu se nedařilo ani singlkanoistům, když ani jeden z trojice Jáně, Mašek, Gebas do finále nepostoupil

„Ale je to sport. Musím to překousnout a jít dál,“ dodal český kanoista.

Nejlepšího umístění tak dosáhl Michal Jáně, který se dotkl branky pouze jednou a na postupovou desítku ztratil tři a půl sekundy.

Na kanále v americkém Deep Creeku se nedařilo ani některým favoritům. Před branami finále zůstal Slovák Martikán i úřadující mistr světa Florence z Velké Británie.

Naopak se dařilo českým ženám. V neolympijské disciplíně postoupily do finále Kateřina Hošková a Martina Satková. Mezi nejlepší se tak nevešla pouze Monika Jančová.

Vojtěch Bureš, Zuzana Trojáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme