Cyklistickým mistrem světa v časovce Cancellara

Švýcar Fabian Cancellara ovládl na mistrovství světa v silniční cyklistice časovku. Český jezdec František Raboň skončil ve švýcarském Mendrisiu na 19. místě.

Cyklistický závod - ilustrační foto

Cyklistický závod - ilustrační foto | Foto: Fotobanka stock.xchng

Fabian Cancellara, jeden z nejlepších časovkářů současnosti, získal díky triumfu v Mendrisiu třetí zlato v této disciplíně v kariéře. Téměř 50-ti kilometrovou trať zvládl za 57 minut a 56 sekund. Pro stříbro si dojel švédský cyklista Gustav Larsson a bronz získal Němec Tony Martin. V cíli devatenáctý František Raboň ztratil na vítězného Švýcara 4 minuty a 40 vteřin.

00:00 / 00:00