Do Prahy přijede evropská wrestlingová elita, do show se zapojí i diváci

Wrestling nemá v České republice zatím moc velkou tradici. Najde se ale parta nadšenců, jenž pro české milovníky této zábavy dokáže přilákat na pražskou wrestlingovou show borce, kteří se mezi provazy „perou“ po celém světě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michal Petrgál (uprostřed) s hvězdami WWE - Hornswogglem a Jimmym Usem | Foto: František Kuna | Zdroj: Český rozhlas

Kromě toho, že Michal Petrgál wrestling komentuje a cestuje za ním například do Německa, dal si s partou nadšenců těžký úkol, uspořádat wrestlingovou show v Čechách.

„Je to ojedinělé, wrestling u nás není vůbec rozšířený. Profesionální wrestling se sem vrací po strašně dlouhé době, v Praze byla vlastně jen jedna show. Teď je příslib, že se to změní. 11. října přijede do Prahy nejlepší evropská wrestlingová společnost wXw,“ zve všechny zájemce Petrgál.

Přehrát

00:00 / 00:00

S organizátorem pražské wrestlingové show Michalem Petrgálem mluvil František Kuna

Asi málokdo si dokáže představit, jak takový večer může vypadat. Co možná leckoho překvapí, je spolupráce s publikem.

„Lidé uvidí tří až čtyřhodinovou show, sedm až osm zápasů, kromě zábavy ale uvidí i intenzivní technické zápasy. Bude se hodně létat z provazů, největší šťastlivci budou navíc do show zapojení. Nejvíc si to užijí fanoušci v první řadě,“ prozrazuje Petrgál.

Kdo dorazí do předních řad, s velkou pravděpodobností se do samotné akce zapojí.

„V hlavním taháku se utkají Bad Bones, John Klinger a Axel Tischer, kteří jezdí po celém světě. Půjde dokonce o titul, tudíž je možné, že se lidé dočkají nového šampiona,“ podotýká organizátor a wrestlingový nadšenec.

Organizátoři spojili síly se sousedy z Německa

Wrestling většina z nás zná nejspíš jen z televize, kde se na úvod podivujeme nad tím, co všechny svalnatí borci vydrží. Tohle všechno můžete vidět na vlastní oči na wrestlingové show v Praze.

„Je o to zájem, ale je to těžké v tom, že tady není žádné zázemí. Najdou se jen nadšenci, kteří jeli do Anglie a sami podstoupili profesionální trénink. Začátek byl složitý, proto jsme spojili síly s německými kolegy a začali budovat tuto show společně,“ popisuje dlouho cestu za blížící se akcí Michal Petrgál.

František Kuna, Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme