Dvojskif sester Antošových zabojuje o finále v opravách

O účast ve finále olympijské regaty budou muset sestry Jitka a Lenka Antošovy na dvojskifu zabojovat, v úvodní rozjížďce totiž skončily až na posledním pátém místě a musí do oprav. Ty jsou na programu zítra.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jitka Antošová si jede pro vítězství v závodě skifařek, který se jel 5. června v Praze v rámci 98. ročníku Primátorek | Zdroj: ČTK

Přímo do olympijského finále postupovaly z každé rozjížďky dvě nejrychlejší lodě, naprosto suverénní výkon předvedly současné světové jedničky Katherine Graingerová a Anna Witkinsová z Velké Británie.

Ze druhého místa v první rozjížďce postoupily Anna Reymerová a Fiona Patersonová z Nového Zélandu. Do oprav musí kromě sester Antošových ještě dalších pět posádek, do finále z nich postoupí dvě lodě.

Do oprav musí také čtyřka bez kormidelníka ve složení Matyáš Klang, Milan Bruncvík, Jakub Podrazil, Michal Horváth, která skončila ve své rozjížďce také poslední.

XXX. letní olympijské hry:

Veslování:

Muži:

Čtyřka bez kormidelníka: 1. Velká Británie (Triggs Hodge, James, Reed, Gregory) 5:50,27, ...4. ČR (Klang, Bruncvík, Podrazil, Horváth) 5:54,37.

Ženy:

Dvojskif: 1. Graingerová, Watkinsová (Brit.) 6:44,33 , ...5. J. Antošová, L. Antošová (ČR) 7:05,05.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme