Golfista Tiger Woods se rozvedl

Manželství světové golfové jedničky vzalo za své. Američan Tiger Woods se rozvedl se svou švédskou manželkou Elin Nordegrenovou. Oznámili to prostřednictvím internetové stránky golfové legendy. Důvodem jsou Woodsovy početné nevěry, které vyšly najevo koncem loňského roku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods s dcerou Sam a manželkou Elin Nordegren | Zdroj: ČTK

Sportovní komentátoři mluví v posledních měsících o nejhorších výsledcích, které v Tigera Woodse kdy viděli. Při rozvodu podle odhadů amerických médií nepřijde jen o manželku ale také zhruba 100 milionů dolarů, které jí bude muset vyplatit.

Asi není divu, že má legendární golfista tak trochu problém se na hru soustředit. Zatím sice zůstává světovou jedničkou, ale pokud se jeho výkony nezlepší, nebude jí už dlouho.

Přehrát

00:00 / 00:00

Vít Pohanak o rozvodu Tigera Voodse

Třeba mu ale ukončení manželství konečně přinese klid, který se mu v posledních devíti měsících viditelně nedostával. Vít Pohanka, Český rozhlas,

Loni v listopadu se v bulvárních listech začaly objevovat informace o jeho početných nevěrách. Tiger Woods havaroval v noci za podivných okolností přímo před svým domem na Floridě a média už neplnily jen spekulace o milenkách, ale také o údajné hádce s manželkou Elin, které záhadné nehodě předcházela.

V prosinci už se nespekulovalo o tom, jestli milenky měl, jako spíš o tom, jak dlouhý je jejich seznam. Woods oznámil, že si dává od golfu na neurčitou dobu přestávku.

Někteří sponzoři s ním ukončili spolupráci a jestli se v té době dívala jeho manželka na televizi, muselo to být utrpení. Média – a ne jen ta bulvární – přinášela nekonečnou sérii rozhovorů a tiskových konferencí s jeho milenkami, ať už skutečnými nebo údajnými.

Tiger se omlouval se na všechny strany a mluvil o tom, že chce zachránit i své manželství. V dubnu se sice vrátil na golfová hřiště, ale sportovní komentátoři mluví o nejhorších výsledcích, které v jeho kariéře kdy viděli.

Milan Kopp, Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme