Golfista Woods je na British Open v pozici, ze které nikdy nevyhrál

Tiger Woods to má složité. Ve třetím kole jednoho z hlavních turnajů golfové sezóny British Open se mu vítězství vzdálilo. Je čtvrtý a na vedoucího Australana Adama Scotta ztrácí pět ran. A dostal se tak do pozice, ze které na majoru nikdy nevyhrál.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods zřejmě vyhlíží lepší čas své kariéry | Zdroj: ČTK

„Zahrál jsem pár úžasných patů, ale přesto jsem začal hodně špatně. Ale potom jsem se hodně zlepšil a velká škoda té ztracené rány na patnácté jamce,“ hodnotil Woods ve studiu amerického kanálu ESPN a komentoval své jednotlivé údery na greenu, chcete-li jamkovišti.

Co kde zahrál, co si o profilu greenu myslel i co kde udělal špatně.

Přehrát

00:00 / 00:00

Tiger Woods se na British Open bude pokoušet o zisk 15. titulu na majoru, není ale v lehké pozici

„Jo, tohle! Jak jsem míč zahrál, myslel jsem, že půjde moc doprava a nakonec to bylo příliš doleva,“ smál se Woods, jindy skleslý a úsečný, ale tentokrát na hřišti soustředěný a po osmnácté jamce uvolněný.

Vyhrát British Open pro něj má stejnou motivaci jako před pěti nebo deseti lety, ale teď to v posledním kole musí zkusit z nové pozice. Je čtvrtý, na vedoucího Australana Scotta ztrácí pět ran - a z takové situace se zatím nikdy nedostal k vítězství.

„Když jste vzadu, musíte skórovat. Ale také záleží, jaké bude počasí, prý má hodně foukat. A já si jsem jistý, že dokážu zahrát pod normu hřiště, stejně jako druzí McDowell a Snedeker, a dostaneme Scotta do úzkých. Ale na druhou stranu má velmi dobrou pozici a hraje skvěle,“ připomíná Tiger Woods.

Ale na pobřežním hřišti v anglickém St. Lytham je možné zřejmě úplně cokoliv a Tiger Woods klidně může získat svůj 15. titul na majoru.

Martin Charvát, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme