Golfista Woods se vrací do formy, vyhrál turnaj Arnolda Palmera

Dva a půl roku čekal americký golfista Tiger Woods na vítězství na okruhu PGA. Po celou tu dobu řešil osobní a zdravotní problémy, do sezony 2012 ale nastoupil opět jako elitní hráč a potvrdil to vítězstvím na turnaji Arnolda Palmera.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Golfista Tiger Woods s trofejí pro vítěze turnaje Arnolda Palmera | Zdroj: Reuters

V sobotním kole křik jedné z fanynek pokazil Woodsovi ránu, což bylo ale nakonec jeho jediné zaváhání během čtyř dnů a sami diváci na hřišti vycítili, že hra někdejší světové jedničky a nejlépe vydělávajícího sportovce světa nebyla náhodná.

Však ho také z hřiště vyprovázeli skandovaným pokřikem ‚Tiger's back‘, tedy ‚Tiger je zpět‘.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dva a půl roku čekal golfista Tiger Woods na vítězství na okruhu PGA, dočkal se ho na turnaji Arnolda Palmera

Nedávno zahrál vůbec nejlepší kolo kariéry, v předchozích turnajích této sezony elitního okruhu PGA končil pravidelně mezi nejlepšími. A to, že Tiger Woods poprvé od září 2009 vyhrál zrovna hřišti na Bay Hill, není náhoda. Získal tam totiž už sedmý titul.

„Jsem nadšený, že věci, na kterých pracuji, se daří a každým týdnem jsem na tom lépe a lépe. Když je takový silný vítr jako v posledním kole a já potřebuju zahrát skvělé rány, tak je zkrátka zahraju,“ radoval se Tiger Woods, který turnaji Arnolda Palmera zvítězil s luxusním náskokem pěti ran.

Martin Charvát, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme