Holínky české výpravy na OH stále budí pozornost

Čeští sportovci zatím na olympijských hrách až na výjimky příliš neoslnili. Přesto se o českém týmu hovoří v superlativech po celém světě. Mohou za to modré holínky, které měli jeho členové na slavnostním zahájení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Holínky českých sportovců na OH v Londýně | Foto: Petr Kadeřábek

„Jsem strašně rád, protože na slavnostní zahájení nastupuje přes 200 zemí a chtěli jsme být jiní než ostatní. Angličané, holínky a počasí, to se samo nabízí. Jsme strašně rádi, že to všichni pochopili a o holínky je obrovský zájem,“ pochvaloval si místopředseda ČOV Jiří Kejval.

Jeho slova potvrzuje i zájem veřejnosti. V Českém domě se totiž prodává celá kolekce oblečení českého olympijského týmu a o holínky je obrovský zájem.

Přehrát

00:00 / 00:00

Místopředseda ČOV Jiří Kejval přišel o část své garderoby

„Je to vtipné, ale také je to kvůli tomu, že je tu pořád deštivo,“ říká slečna, která si právě holínky u stánku koupila a hned se v nich začala procházet po Českém domě.

„Jsme velmi spokojeni, všichni ty holínky viděli v televizi v dlouhém nepřerušovaném záběru. Takže dokonalá propagace,“ říká spokojeně generální ředitel firmy Alpine Pro Ivan Vodička.

O další propagaci se nechtěně postaral Jiří Kejval, který měl rozhodující slovo při zařazení holínek do kolekce Českého týmu. Není se tedy co divit, že právě o jeho osobu je v posledních hodinách obrovský zájem světových médií.

Nezbytný doplněk českých olympioniků - holínky | Foto: Petr Kadeřábek

„Překvapilo mě to. Druhý den mi telefonovali ze Sky news, že jsme byli nejskvělejší výprava a jestli bych si mohl vzít holínky a oblečení a objevil se v televizním studiu. Když jsem ten rozhovor s nimi udělal, tak mě donutili tam ty holínky nechat a teď nemám žádné,“ usmívá se Jiří Kejval.

Petr Kadeřábek, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme