Jan Veselý zahájil s Washingtonem novou sezonu NBA prohrou

Basketbalisté Washingtonu vstoupili do nové sezony NBA porážkou na palubovce Clevelandu 84:94. Český hráč Jan Veselý strávil na palubovce 21 minut a připsal si sedm bodů, čtyři doskoky a jednu asistenci.

LeBron James (uprostřed) si s Miami připsal výhru nad Bostonem

LeBron James (uprostřed) si s Miami připsal výhru nad Bostonem | Zdroj: Reuters

Washington prohrával ve třetí čtvrtině dokonce i o 16 bodů, tento náskok ale Wizards dokázali stáhnout, jenomže závěr utkání patřil domácím, v jejichž dresu zazářil s 29 body Kevin Irving. Vynikající výkon předvedl i pivot Anderson Varejao, který si připsal 23 doskoků.

Obhájci titulu z Miami otevřeli novou sezonu vysokou výhrou 120:107 nad Bostonem, hvězdný LeBron James zaznamenal 26 bodů a k nim přidal i deset doskoků. Střelecky se dařilo také Dwyanu Wadeovi, který dal 29 bodů.

Los Angeles Lakers podlehli doma Dallasu 91:99, a to i přes to, že hostům chyběl Dirk Nowitzki. V dresu Lakers se naopak překvapivě objevil i se zraněním nohy Kobe Bryant a nastřílel 22 bodů.

NBA:

Cleveland - Washington 94:84 (za hosty Veselý 7 bodů), LA Lakers- Dallas 91:99, Miami - Boston 120:107.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít