Kanoista Hradilek vymění pádlo za brankářskou hokejovou výstroj

Měsíc prosinec je každoročně bohatý na různé ankety. Už dnes se třeba dozvíme jméno nejlepšího českého vodního slalomáře a raftaře za rok 2012. Nebyli by to ale vodáci, aby svou anketu od těch ostatních tak trochu neodlišili.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vavřinec Hradilek rád cestuje | Foto: Šárka Ševčíková

Čeští vodáci si jako každoročně pozvali na slavnostní večer své slovenské kolegy. Ti ale nepřijedou jen kvůli tomu, aby těm oceněným pogratulovali, ale hlavně kvůli tomu, aby změřili s českými kolegy síly. Tentokrát ovšem nevezmou do ruky pádla, ale hokejky

„Bohužel jsem zatím byl chytat jen dvakrát, čas našeho mezistátního utkání se slovenskými kanoisty se neúprosně blíží. Bude to velká akce, čekáme Michala Martikána, že opět po roce přijede. Já osobně jsem tréninku moc nedal, ale doufám, že lapačka bude fungovat,“ usmívá se stříbrný medailista z olympijských her v Londýně Vavřinec Hradilek.

Přehrát

00:00 / 00:00

Při vyhlášení Kanoisty roku dojde i na tradiční souboj českých a slovenských závodníků

Ten bude nejprve odpoledne na zimním stadionu v Uničově čelit nájezdům slovenských hokejistů vodáků a večer pak bude ve Slovanském domě v Olomouci jednou z hlavních hvězd slavnostního večera. Právě on je totiž jedním z hlavní adeptů na celkové vítězství v anketě Kanoista roku.

Petr Kadeřábek, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme