Kolocová se poprvé od rozchodu se Slukovou vrací na beachvolejbalové kurty

Před necelými třemi týdny se rozešel nejúspěšnější český beachvolejbalový pár současnosti Markéta Sluková, Kristýna Kolocová. Zatímco Markéta Sluková s novou partnerkou Barborou Hermanovou už absolvovala minulý týden vítězný turnaj ve Wolfurtu, Kristýnu Kolocovou čeká první start po rozchodu až dnes.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kristýna Kolocová | Foto: Prokop Havel | Zdroj: Český rozhlas

„Těším se hodně. Myslím si, že je fajn, že si letos ještě zahraju. Je to jen na české půdě, ale těším se na to a jsem zvědavá, jak nám to s Hankou půjde. Máme za sebou teprve dva tréninky, takže nevím, co od toho očekávat,“ říká Kristýna Kolocová, která dlouho hledala partnerku, se kterou by mohla ještě dohrát sezonu.

Nakonec na její nabídku kývla Hana Skalníková, za svobodna Klapalová, tedy semifinalistka mistrovství světa před čtyřmi lety a účastnice olympijských her v Londýně.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kristýna Kolocová se poprvé od rozchodu s Markétou Slukovou na beachvolejbalové kurty. Její novou partnerkou je Hana Skalníková.

Jenže od té doby toho Skalníková moc neodehrála. Vdala se, porodila dítě a na turnaje jezdila leda v roli divačky. I proto nikoho nepřekvapí, že spolupráce obou hráček je zatím dohodnutá jen na několik týdnů.

„Jsme zatím domluvené na tři české turnaje, vlastně teď Super Cup, potom mistrovství republiky a ještě jeden Super Cup. A uvidíme podle toho, jak se nám to bude spolu líbit, jak nám to půjde, jestli se domluvíme ještě na něčem jiném, nebo ne. Necháváme to otevřené,“ popisuje Kolocová.

Dnes se obě hráčky poprvé představí na Super Cupu na kurtech pražského beachvolejbalového klubu Ládví. Budou si chtít hlavně zahrát, ale že by úplně rezignovaly na případný úspěch, to se rozhodně říct nedá.

„Pro mě je vždycky výsledek důležitý, když jdu na kurt, tak chci vyhrát. To se v člověku nedá snadno přenastavit. Takže určitě budu chtít každý zápas vyhrát. Ale na druhou stranu uvidíme, jaká bude situace a jak nám to půjde. A asi nebudu nějak přehnaně ambiciózní a naštvaná, když nám to nepůjde,“ přiznává Kristýna Kolocová.

Soutěž se rozehraje dnes kvalifikací a vyvrcholí nedělním finále na Císařské louce.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme