Kornfeil vyjel v kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie 11. místo

Do nedělní Grand Prix Malajsie ve třídě Moto3 vystartuje motocyklový závodník Jakub Kornfeil z jedenácté pozice na startovním roštu. Další Čech v seriálu mistrovství světa Lukáš Pešek dojel v kvalifikaci nejsilnější kubatury MotoGP na předposledním třiadvacátém místě.

Jakub Kornfeil během Velké ceny ČR v Brně

Jakub Kornfeil během Velké ceny ČR v Brně | Zdroj: ČTK

Kvalifikaci kategorie Moto3 ovládl průběžně vedoucí jezdec pořadí šampionátu Luis Salom ze Španělska. Kornfeil za ním se svým KTM Kalex zaostal o 1,162 sekundy. Do závodu tak odstartuje ze čtvrté řady.

Ve třídě MotoGP porazil Pešek pouze Australana Damiana Cudlina., rychlejší byl o sedm setin. Nejlepší čas si připsal lídr MS Marc Márquez ze Španělska.

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít