Králem sociálních sítí je ze sportovců Lebron James, stíhá ho Bolt

Chcete vědět, co v neděli odpoledne dělal jeden z nejlepších basketbalistů světa LeBron James? Kde minulý týden trénoval jamajský sprinter Usain Bolt? Nebo komu včera pomohl na silnici Jaromír Jágr? Je to jednoduché, podívejte se na jejich profily na sociálních sítích.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

LeBron James (ve výskoku) by měl i letos táhnout basketbalistky Miami

LeBron James (ve výskoku) by měl i letos táhnout basketbalistky Miami | Zdroj: Reuters

Vložená fotka nejbližších příbuzných LeBrona Jamese a k tomu popisek 'Nedělní pohodička s rodinou při karetní hře UNO'. Hráč mistrovského celku NBA Miami Heat žije na sociálních sítích facebook a twitter hodně aktivně a fanoušci jsou za to opravdu rádi. Jen na facebooku jich je 12 milionů, což už je slušná podpora.

'King James', jak se za pár dní dvaatřicetiletému bastekbalistovi přezdívá, si život na sociálních sítích užívá. Ví totiž, že je to jedna z nejlepších reklam současnosti, a když na svůj profil vloží pár rodinných fotek se svými dětmi, bude fanoušky zbožňován ještě víc.

LeBron James je také známým showmanem, stejně jako třeba sprinter Usain Bolt. Ten má na facebooku 9 milionů a 600 tisíc příznivců. Číslo také hodně vysoké a pro Usaina Bolta prý nečekané. Důkazem toho je děkovné video, které vložil při překonání čísla 1 800 000 fanoušků dne 20. května 2010.

Přehrát

00:00 / 00:00

Co spojuje jaromíra Jágra, Lebrona Jamese a Usaina Bolta?

„ Ahoj kamarádi, tady Usain Bolt, zdravím všechny, kteří mě podporují prostřednictvím facebooku. Je neuvěřitelné, kolik vás tu je,“ poděkoval za přízeň svým fanouškům Usain Bolt.

Další sportovní hvězdou světového formátu žijící na sociálních sítích je majitel Kladna a nejúspěšnější Evropan v zámořské NHL Jaromír Jágr. Ten si založil účet na facebooku a twitteru nedávno, před prvním kolem play-off proti Pitsburghu a pro své obdivovatele při té příležitosti také vložil, neboli postnul jeden vzkaz .

„ Ahoj, já jsem Jaromír Jágr z Philadelphie. Chci, abyste věděli, že začínám facebookem a twiterem abyste se mnou mohli prožívat play-off NHL. Flyers do toho!“ Jinak Jaromír Jágr na sociálních sítích píše i věci ze života a své fanoušky nazývá rodinou.

Jakub Kanta, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme