Kristýna Kolocová skončila na prvním turnaji s novou partnerkou třetí

Po několika dnech tréninku se Kristýna Kolocová představila v prvním zápase s novou spoluhráčkou Hanou Skalníkovou. V Superpoháru skončila nově sestavená dvojice na třetím místě, na kurtu si ale rozumí a chce vyhrát nadcházející republikové mistrovství.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kristýna Kolocová v Hostu Radiožurnálu | Foto: Prokop Havel | Zdroj: Český rozhlas

„Jsme rády, že je to bedna, ale byly bychom radši, kdybychom byly výš. Moc jsem si to užila. Mít Týnu za zády je fajn pocit, je to výborná polařka a super mi nahrává. Jsou tam rezervy a mouchy, které by se daly vychytat,“ hodnotí první společné vystoupení Hana Skalníková.

Pod nohama se jí během rozhovoru batolil její půlroční syn, právě kvůli mateřským povinnostem nyní rok nehrála žádný turnaj. V posledních týdnech se dohodla na spolupráci s Hanou Skalníkovou po rozpadu dvojice „Kiki a Maki“.

Přehrát

00:00 / 00:00

Prnví společné vystoupení Kristýny Kolocové a Hany Skalníkové sledoval reportér ČRo Petr Kadeřábek

„Hodnotím to pozitivně, na hřišti jsme měly pohodu. I když jsme v semifinále prohrávaly, tak jsme neměly žádné velké nervy a stres. Sedly jsme si, to je nejpozitivnější,“ říká Kristýna Kolocová.

V semifinále Superpoháru prohrála nově sestavená dvojice se Šárkou Nakládalovou a Eliškou Gálovou, pozdějšími vítězkami celého turnaje.

Další společnou akcí je mistrovství republiky. „Víc potrénujeme, máme na to 14 dní. Chceme vyhrávat, obě to máme v povaze,“ odhadla ambice nové dvojice zkušenější Hana Skalníková.

„MČR je turnaj jako každý jiný. Budeme chtít vyhrát titul, proč bychom neměly? Ale když se to nepovede, tak se to nepovede. Nechtěla bych na nás vyvíjet tlak. Jsme nově vzniklá dvojice, ale cíle jsou jasné,“ vzhlíží k nejprestižnějšímu domácímu klání Kristýna Kolocová.

 

Tak nakonec 3.místo na domácím Super poháru. Hezky jsme si s Háňou zahrály. Hani, díky! Semifinále nám bohužel nevyšlo,...

Posted by Kristýna Kiki Kolocová on 16. srpen 2015

Petr Kadeřábek, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme