Kubala s Benešem nestačili ve 3. kole turnaje světového okruhu na olympijské vítěze

Heroický výkon předvedli Přemysla Kubala s Petrem Benešem ve třetím kole turnaje světového okruhu Patria Direct Open na pražské Štvanici proti dvojici ze spojených států Rogers-Dallhauser. I když česká dvojice byla rovnocenným soupeřem pro první pár světa, nepodařilo se jí postarat se o senzaci a prohrála 19:21 a 19:21

Pražská Štvanice je připravena na turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů | Zdroj: ČTK

Do prvního setu vstoupil český tým vlažně. Hned ze začátku prohrával 0:3. Pak ale díky skvělým zákrokům Petra Beneše se hra srovnala a dvojice ze zámoří si najednou nevěděla rady.

V koncovce úvodní sady ještě skvěle zablokoval Kubala a stáhl na 19:20, jenže následně útočil bezchybný Rogers a byl konec.

Druhý set už dělal domácí pár více nevynucených chyb a naopak soupeři se zklidnili a hráli tak, jak je u nich zvykem. Američani měli k dispozici tři mečboly.

Znovu se ovšem ukázal na bloku Přemysl Kubala a první byl odvrácen. Poté odvrátil druhý esem Beneš, ale druhý servis zkazil a ukončil zápas. Druhá sada skončila také 19:21. Kubala s Benešem tak jdou do opravného pavouka.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít