Kvůli státnímu smutku bude odloženo finále ČP futsalistů

Finále Českého poháru futsalistů, které se původně mělo hrát tento pátek, bude odloženo kvůli státnímu smutku, který byl až do pátku vyhlášen kvůli úmrtí exprezidenta Václava Havla. Na náhradním termínu se musí finalisté z Bohemians 1905 a Chrudimi teprve dohodnout.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Václav Havel

Václav Havel | Zdroj: ČTK

„Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale nakonec jsme se rozhodli finálový souboj odložit,“ potvrdil předseda Komise futsalu FAČR Otakar Mestek.

„Přestože jsme měli dohodu s Českou televizí, která měla utkání přenášet v přímém přenosu, převážil v nás lidský rozměr a finálový souboj jsme přeložili na pozdější termín, který včas oznámíme,“ doplnil.

Kvůli třídennímu státnímu smutku už bylo zrušeno třeba vyhlášení tenisové ankety Zlatý kanár, výrazně se proměnil i program dnešního vyhlašování ankety Sportovec roku 2011, které bude pojato jako pocta Václavu Havlovi.

Hokejové zápasy začínají minutou ticha před úvodním vhazováním, stejně tak uctí památku bývalého československého a českého prezidenta i basketbalisté.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme