LA Clippers prohráli podruhé ve dvou dnech, po Denveru s Golden State

Basketbalisté Los Angeles Clippers prohráli druhý zápas ve dvou dnech. Po úterním zápase s Denverem tentokrát podlehli Golden State 94:115. Na druhou pozici se před Clippers dostalo San Antonio, které zvítězilo 117:110 v Milwaukee.

New York Knics a Chicago Bulls v zápase NBA

New York Knics a Chicago Bulls v zápase NBA | Zdroj: Reuters

Los Angeles Clippers prohráli s Warriors podruhé v sezoně, největší zásluhu na vítězství domácích měli Stephen Curry, který nastřílel 31 bodů, a David Lee s 24 body, ke kterým přidal i 13 doskoků.

Výkon Clippers poznamenala zpráva o smrti syna trenéra Donalda Sterlinga, který se zřejmě předávkoval drogami, a navíc v jejich sestavě z osobních důvodů chyběl také rozehrávač Caron Butler.

Nepříjemné vzpomínky bude mít na noční program NBA Kevin Durant, který byl poprvé za šest let svého působení v zámořské soutěži vyloučen, když komentoval výkon rozhodčího. Jeho Oklahoma prohrála s Brooklynem 93:110, přesto si udržela pozici lídra soutěže.

Už sedmou výhru po sobě si připsalo San Antonio, který zvítězilo 117:110 v Milwaukee. Obhájci titulu z Miami zdolali ve Východní konferenci Dallas 119:109 až po prodloužení, nejlepší střelec LeBron James si připsal 32 bodů a 13 doskoků.

Nejhorším týmem ligy je i nadále Washington, který si připsal další ze série porážek, tentokrát podlehl Indianě 81:89. Jediný český zástupce v NBA Jan Veselý strávil na hřišti čtyři minuty a zaznamenal dva útočné doskoky.

NBA:

Boston - Memphis 83:93, Cleveland - Sacramento 94:97, Golden State - LA Clippers 115:94, Houston - New Orleans 104:92, Indiana - Washington 89:81 (za hosty Veselý 2 doskoky), Miami - Dallas 119:109 po prodl., Milwaukee - San Antonio 110:117, Oklahoma City - Brooklyn 93:110, Orlando - Chicago 94:96, Phoenix - Philadelphia 95:89, Toronto - Portland 102:79, Utah - Minnesota 106:84.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít