LA Lakers v nové sezoně NBA konečně vyhráli, rozdrtili Detroit

Basketbalisté Los Angeles Lakers se v nové sezoně NBA konečně dočkali vítězství. Ve 4. kole porazili na domácí palubovce Detroit 108:79. O výhře rozhodli už v první čtvrtině, kterou vyhráli o 21 bodů.

Dwight Howard střelecky táhl Lakers k první výhře v sezoně

Dwight Howard střelecky táhl Lakers k první výhře v sezoně | Zdroj: Reuters

Lakers nepustili Detroit ani jednou za celý zápas do vedení, hostům dělal obrovské starosti hlavně Dwight Howard, který ze 14 střeleckých pokusů pouze dvakrát minul a připsal si celkem 27 bodů. Výborný výkon podal i Kobe Bryant, který sice získal jen 15 bodů, ale přidal k nim osm asistencí a sedm doskoků.

Překvapení se zrodilo v Oklahomě, která nestačila na Atlantu, i když v jejím dresu chyběl zraněný Josh Smith. Oklahoma doplatila zejména na ztráty míčů, kterých měla dvakrát tolik než soupeř. Nejlepším střelcem hostů byl s 23 body Al Horrore, který přidal i 12 doskoků.

Skvělý kousek se povedl basketbalistům New York Knicks, kteří poprvé od roku 1999 načali novou sezonu dvěma výhrami, když včera porazili Philadelphii 100:84. Na prohře Philadelphie se podepsal i fakt, že se už ve druhé minutě zranil Jason Richardson, který si po střetu s televizním kameramanem zvrtnul kotník.

NBA:

LA Lakers- Detroit 108:79, New York - Philadelphia 100:84, Oklahoma City - Atlanta 95:104, Orlando - Phoenix 115:94, Toronto - Minnesota 105:86.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít