Lochteho vystoupení v americké verzi StarDance narušili výtržníci

Trable amerického plavce Ryana Lochteho pokračují. Poté, co si za vymyšlené přepadení během her v Riu a následné křivé obvinění vysloužil trest zákazu startu na deset měsíců a ztratil několik sponzorů, narušili jeho vystoupení v americké verzi pořadu StarDance dva výtržníci. Incident se odehrál krátce po tanečním představení, takže nebyl zachycen televizními kamerami.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Americký plavec Ryan Lochte | Foto: Reuters

Taneční soutěž americké televize ABC, jenž v originále nese název Dancing with the Stars, v neděli odstartovala svou 23. řadu.

Soutěže se účastní i řada sportovců – vedle automobilového jezdce Jamese Hinchcliffa či bývalého hráče amerického fotbalu Calvina Johnsona, je jedním z nich i šestinásobný olympijský vítěz v plavání Ryan Lochte.

Jeho představení v úvodním díle nové série ale mělo nečekanou koncovku, když krátce po jeho výkonu vběhli na taneční parket dva výtržníci, kteří tímto protestovali proti jeho účasti v soutěži.

Krátce poté je však zpacifikovala ochranka.

Lochte na sebe během nedávných olympijských her upozornil tím, že si vymyslel historku o tom, jak byl s jeho reprezentačními kolegy přepaden ozbrojenými lupiči. Následně se však ukázalo, že to nebyla pravda, za což byl Lochte potrestán zákazem startu na 10 měsíců. Kromě toho s ním ukončili spolupráci i někteří sponzoři.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme