Na florbalovém Czech Open v Praze se představí na 4000 hráčů

Praha znovu po roce ožívá špičkovým florbalem. Začíná 23. ročník tradičního turnaje zvaného Czech Open, jehož zápasy se odehrají ve 14 halách hlavního města.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Florbalisté Tatranu Střešovice před jedním z utkání na Czech Open | Foto: Jan Suchan | Zdroj: Český rozhlas

„Třiadvacátý ročník turnaje Czech Open letos přilákal do Prahy zase 264 týmů z 18 zemí, odehraje se téměř 700 utkání,“ vypočítává ředitel turnaje Martin Vaculík.

„Celou záležitost bude řídit asi 130 rozhodčích z deseti zemí světa včetně Srbska a Kanady, které jsme tady ještě neměli,“ upozorňuje.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na tradičním florbalovém Czech Open se představí se na 4000 hráčů. Turnaj začíná v Praze právě dnes. Podrobnosti zjišťoval Pavel Petr

Na palubovkách se představí na 4000 hráčů. „Do Prahy se opět řítí florbalová lavina,“ dodává ředitel turnaje.

Vedle českých týmů bude největší pozornost upřena na celky z Finska, Švýcarska a také Švédska.

„Jedním z taháků je jeden z nejznámějších švédských klubů, čtyřnásobný mistr z Warbergu, který v Praze ještě nestartoval, tak uvidíme, jaké bude porovnání i s dalšími švédskými týmy, jako je Pixbo nebo Dalen, které už znají specifika turnaje,“ popisuje Martin Vaculík.

 

Jednou z nejlákavějších hvězd letošního turnaje bude tým Tapanilan Erä //One of the most exciting stars of this year's...

Posted by Floorball Czech Open on 11. srpen 2015


„Z Finska se nám podařilo přilákat semifinalistu finské ligy Tapanilan Erä, Švýcarsko opět povede Wiler-Ersingen, mnohonásobný mistr Švýcarska,“ upřesnil.

Florbalový Czech Open bude zakončen nedělním finálovým programem v areně Sparty na Podvinném Mlýně.

Pavel Petr, Simona Bartošová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme