Na post předsedy ČOV kandiduje pouze Jiří Kejval

Volba nového předsedy Českého olympijského výboru nebude velmi pravděpodobně njak problematická. O pozici se uchází jen současný místopředseda pro ekonomiku a marketing Jiří Kejval. Hlasovat se bude 1. listopadu v Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Místopředseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval se podle svých slov poučil z olympiády v Pekingu | Foto: Šárka Ševčíková | Zdroj: Český rozhlas

Kejval je předsedou Českého veslařského svazu a jako místopředseda ČOV působil v minulých čtyřech letech. Pokud se nevyskytne nějaký závažný problém, nahradí ve funkci Milana Jiráska, který už po šestnácti letech nekandiduje.

Spolu s Jiráskem končí i místopředsedové František Dvořák a Josef Dovalil. Volit se budou v Praze na začátku listopadu i další posty v ČOV.

O místopředsednické posty se budou ucházet například šéf ČSTV Miroslav Jansta (sport) nebo předseda Českého atletického svazu Libor Varhaník (ekonomika a marketing). Změny nastanou také ve výkonném výboru a jednotlivých komisích ČOV.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme