Návštěvníci Grand Prix v Brně se mohou nově projít i po okruhu

Dvě novinky letos nabízí pořadatelé návštěvníkům Velké ceny České republiky. Nedělní Exhibiční jízdu policejních strojů a také procházku po okruhu po skončení závodu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jorge Lorenzo v boxu Yamahy během tréninků v Brně | Zdroj: ČTK

Co si o tom myslí majitelé těch nejexkluzivnějších lístků - tedy předpokládaní skalní fandové MotoGP? Natáčeli jsme při Pit Lane Walk - tedy při procházce boxy…

"Samé krásné věci. Samozřejmě děvčata, pak Valentino Rossi, který je fenomén, a všechny ty krásné stroje," rozplýval se zhruba padesátník Jaroslav Matula z Brna. "Každý rok sem chodím. Letos je nově ta procházka po dráze, tak to rádi vyzkoušíme."

Přehrát

00:00 / 00:00

Procházka mezi boxy na Grand Prix v Brně

Na procházku před boxy mohou majitelé těch nejdražších lístků. Jejich cena je 12 000 Kč, což by mělo znamenat, že si je pořídí jen ti nejskalnější milovníci motoristického sportu.

Patří mezi ně i dáma ve vysokém stupni těhotenství. "Já jsem tady úplně poprvé, to můj manžel na to pořád kouká v televizi. Je to velký zážitek. Na procházku po dráze se nejspíše také vydáme," směje se těhotná Tanago Janovič ze Švýcarska.

Motoristický sport ji vlastně moc nezajímá, ale kvůli svému manželovi na MotoGP do Brna přijela.

Petr Kološ, Jiří Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme