Návštěvníky letní olympiády nadchla hokejová hvězda - Jaromír Jágr

Každý den se čeští fanoušci mohou v Českém domě v Londýně setkat se sportovními hvězdami. Ta včerejší vyvolala zatím největší zájem veřejnosti. Do Českého domu přišla žijící hokejová legenda Jaromír Jágr.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaromír Jágr navštívil Český dům v Londýně | Foto: Petr Kadeřábek | Zdroj: Český rozhlas

Návštěvníci Českého domu nadšeně bouřili, když Jaromír Jágr vystoupal na pódium. Ještě větší zážitek jim ale připravil, když sešel z pódia mezi ně a neúnavně pózoval před objektivy fotoaparátů a rozdával podpisy.

„Naprosto mě vykolejil, bylo to super, perfektní zážitek. Fotila jsem kolegyni a třepala se mi při tom ruka, takové emoce to byly!“ říká mi natěšená fanynka a ukazuje mi svůj úlovek na fotoaparátu. Sám Jaromír ale přijetí českými fanoušky bere s nadhledem.

Přehrát

00:00 / 00:00

Český dům v Londýně navštívil Jaromír Jágr, fanoušci byli nadšení

„Je vidět, že je tu spousta sportovních fanoušků,“ usmívá se Jaromír Jágr, jehož přítelkyně Ina Puhajková zájmem, který Jágr u fanoušků vyvolal, vůbec překvapená nebyla.

„Spíš mě to nepřekvapuje, přece jen jsme my Češi hokejový národ. I když jsme na letní olympiádě, Jarda toho dokázal v hokeji hodně, a Češi mají tenhle sport v srdci, takže mě jeho popularita tady nepřekvapuje.“

Po zhruba 40 minutách se Ina i s Jaromírem už vydává do zákulisí, a tak je chvíle na to, aby Jágr odtajnil svůj program v Londýně.

Jaromír Jágr sešel i mezi fanoušky, aby rozdal autogramy | Foto: Petr Kadeřábek

„Chtěl bych navštívit Wimbledon podívat se na tenis, ale všichni víme, že záleží na tom, jestli bude dobré počasí. V úterý bych šel rád na basket. Pokud se bude nějak komplikovat počasí, vždycky se dá najít náhradní program, když už jsem tady, budu se snažit navštívit těch sportů co nejvíc.“

Z velké řady sportů, které letní olympiáda nabízí, by chtěl Jágr stihnou vidět co nejvíce. I proto, aby okoukl, jak tu kterou disciplínu dělají ti nejlepší. Stále totiž hledá vhodný doplňkový sport, ve kterém by vynikal stejně jako v hokeji.

„Jasně. Ale takový jsem tady ještě nenašel,“ udržuje si dobrou náladu Jaromír Jágr.

Petr Kadeřábek, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme