NBA: Chicago přišlo o vedení v NBA, doma prohrálo s New Jersey

Basketbalisté Chicaga nečekaně prohráli v sobotním zápase NBA s New Jersey 85:97 a přišli o celkové vedení v soutěži. Hosté využili absence Derricka Rose v sestavě domácích a ukončili sérii osmi porážek v řadě.

LeBron James (vpravo) v NBA

LeBron James (vpravo) v NBA | Zdroj: Reuters

Největší měrou k tomu přispěl Deron Williams, který nastřílel 29 bodů, ve vynikajícím výkonu ho podpořil ještě Kris Humphries, který ke 24 bodům přidal ještě 18 doskoků.

V atraktivním duelu druhého se třetím týmem tabulky Západní konference zdolalo San Antonio Los Angeles Clippers 103:100 po prodloužení. Domácí přitom měli v základní hrací době na dosah vítězství, jenomže čtyři vteřiny před koncem vyrovnal trojkou Gary Neal. V prodloužení pak Spurs urvali těsnou výhru.

NBA:

Chicago - New Jersey 85:97, LA Clippers - San Antonio 100:103 po prodl., Memphis - Golden State 104:103, Portland - Atlanta 97:77.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít