NBA: LA Lakers porazili ve šlágru kola Boston o tři body

Ve šlágru nedělního programu basketbalové NBA porazili hráči Los Angeles Lakers Boston 97:94. V duelu dvou historicky nejúspěšnějších týmů soutěže se čtrnáctkrát měnilo vedení, více sil v závěru měli nakonec domácí.

Los Angeles Lakers' Kobe Bryant (R) puts pressure on Boston Celtics' Kevin Garnett during their NBA basketball game in Los Angeles | Zdroj: Reuters

Lakers si přitom hned v úvodu zápasu vytvořili až patnáctibodový náskok a v první polovině utkání měli na palubovce převahu. Ve třetí čtvrtině se ale Boston probudil, když minul jen tři z celkem šestnácti střel z pole.

Ještě krátce před koncem měli Celtics díky proměněné trojce Raye Allena pětibodový náskok, jenomže v posledních dvou a tři čtvrtě minutách skórovali už jen domácí. Jako poslední poslal koš do obroučky Andrew Bynum.

Pátou prohru v řadě zaznamenali basketbalisté New Yorku Knicks, kteří doma podlehli Philadelphii 94:106, a to kvůli nezvládnuté třetí čtvrtině zápasu, kterou Sixers vyhráli 38:24.

NBA:

Cleveland - Houston 118:107, Denver - Memphis 91:94, LA Clippers - Golden State 93:97, LA Lakers - Boston 97:94, New York - Philadelphia 94:106, Orlando - Indiana 107:94, Sacramento - Atlanta 99:106, Toronto - Milwaukee 99:105.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít