NBA: LeBron James se po zranění vrátil ve velkém stylu

Ve velkém stylu se vrátil po zranění kotníku na palubovku v zámořské NBA LeBron James. V zápase Miami v New Jersey nastřílel 32 bodů, z toho 22 jen za první čtvrtinu. Heat nakonec porazili domácí celek 101:90.

LeBron James (vlevo s míčem) byl strůjcem obratu v utkání Miami s Charlotte

LeBron James (vlevo s míčem) byl strůjcem obratu v utkání Miami s Charlotte | Zdroj: Reuters

V sestavě Miami přitom chyběla další zraněná megastar Dwyane Wade, i bez něj ale hosté vedli v poločase o dvaadvacet bodů. LeBron James k nastříleným 32 bodům přidal ještě devět asistencí a sedm doskoků.

Miami nadále vede tabulku NBA, z devíti odehraných zápasů ztratilo jen jeden jediný. V Jihozápadní divizi stoupá tabulkou vzhůru Dallas, který se vzpamatoval z nepovedeného začátku soutěže. V posledním utkání porazili obhájci titulu New Orleans 96:81.

Divácky nejatraktivnější utkání se hrálo v San Antoniu, kde domácí zvítězili nad Denverem 121:117. Drama bylo k vidění v duelu Golden State – Utah, když hosté vyhráli díky proměněnému trestnému hodu Gordona Haywarda 88:87.

Atlantickou divizi vede Philadelphia, která doma porazila díky vynikajícímu výkonu zejména v obraně Toronto 97:62.

NBA:

Atlanta - Chicago 109:94, Dallas - New Orleans 96:81, Detroit - New York 80:103, Golden State - Utah 87:88, Houston - Oklahoma City 95:98, Indiana - Charlotte 99:77, LA Clippers - Milwaukee 92:86, New Jersey - Miami 90:101, Philadelphia - Toronto 97:62, San Antonio - Denver 121:117.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít