NBA: San Antonio a Portland vyhrály pojedenácté v řadě

Basketbalisté San Antonia porazili v nočním utkání NBA New Orleans 112:93 a připsali si jedenácté vítězství v řadě. Stejný kousek se podařil i Portlandu, který tentokrát zdolal New York 102:91.

Manu Ginobili (v bílém) pomohl k jedenácté výhře San Antonia v řadě 16 body

Manu Ginobili (v bílém) pomohl k jedenácté výhře San Antonia v řadě 16 body | Zdroj: Reuters

San Antonio rozhodlo zápas proti New Orleans už ve druhé čtvrtině, kterou Spurs vyhráli rozdílem o 14 bodů. Sedmnáctibodový poločasový náskok po změně stran ještě vzrostl. Dařilo se na domácí palubovce Manu Ginobilimu, který za 19 minut nasbíral 16 bodů a šest asistencí.

Portland vedl nad New Yorkem o 16 bodů dokonce už po první čtvrtině a Knicks se nedokázali přiblížit na menší než sedmibodový rozdíl. New York prohrál pošesté za sebou a nemopohla mu ani skvostná bilance Carmela Anthonyho, který zaznamenal 34 bodů a 15 doskoků.

Nejlepší tým Východní konference Indiana porazil Minnesotu 98:84. Hlavní hvězdou byl s 26 body rozehrávač George Hill. LeBron James zase pomohl 35 body Miami k výhře nad Phoenixem 107:92. Skvělý výkon podal i Dwyane Wade, jenž si připsal 22 bodů a 12 asistencí. Miami už potřinácté v sezoně pokořilo stobodovou hranici a zvítězilo posedmé v řadě.

NBA:
Charlotte - Boston 86:96, Dallas - Denver 96:110, Detroit - Milwaukee 113:94, Indiana - Minnesota 98:84, Memphis - Houston 86:93, Miami - Phoenix 107:92, Portland - New York 102:91, San Antonio - New Orleans 112:93, Utah - Chicago 89:83 po prodl.

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít