Nejlepší světoví golfisté vstupují v Abú Dhabí do nové sezony

Tiger Woods v minulém roce překvapil. Od legendy světového golfu se po návratu nečekalo mnoho, maximálně dva tituly na menších turnajích. Ale Woods vyhrál hned třikrát, ani na majorech nepropadl a teď na začátku nové sezony může pomýšlet na ještě vyšší cíle.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods zřejmě vyhlíží lepší čas své kariéry | Zdroj: ČTK

„Tady si chce někdo hrát? To víš, snažím se držet krok se starým pánem,“ špičkují se v nové reklamě Tiger Woods s o čtrnáct let mladší současnou světovou jedničkou Rorym McIlroyem a při tom trefují míčky do skleniček.

Tenhle souboj může být už za několik hodin reálný, vždyť oba dva dnes začínají sezonu na turnaji v Abú Dhabí. Souboj Woodse a McIlroye, to je v této sezoně také boj o první místo ve světovém žebříčku, které v současnosti patří nastupující hvězdě.

Přehrát

00:00 / 00:00

Tiger Woods vstupuje do sezóny

"Já chci hlavně vyhrávat turnaje, žebříček se vyřeší sám, když budu vítězit. Minulý rok jsem začínal kolem padesátého místa, ale třikrát jsem vyhrál a rázem jsem nahoře. Je to o vítězství a vyrovnanosti," hlásí Tiger Woods, který má po dlouhých letech kolem sebe ideální prostředí.

Rodinné starosti vyřešil, je zdravý a od velkých výsledků je tu nastupující hvězda McIlroy, takže tlak je oproti minulým letům minimální. Ano, v sedmatřiceti letech nepatří Woods mezi mladíky, ale má na to předvést úžasnou sezonu. Pokud vydrží zdravý, hádám mu čtyři tituly, možná jeden z nich na majoru. Ale rozhodně není z Tigera už jen dosluhující legenda.

Martin Charvát, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme