Nejlepší světoví golfisté vstupují v Abú Dhabí do nové sezony

Tiger Woods v minulém roce překvapil. Od legendy světového golfu se po návratu nečekalo mnoho, maximálně dva tituly na menších turnajích. Ale Woods vyhrál hned třikrát, ani na majorech nepropadl a teď na začátku nové sezony může pomýšlet na ještě vyšší cíle.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tiger Woods zřejmě vyhlíží lepší čas své kariéry | Foto: ČTK/AP

„Tady si chce někdo hrát? To víš, snažím se držet krok se starým pánem,“ špičkují se v nové reklamě Tiger Woods s o čtrnáct let mladší současnou světovou jedničkou Rorym McIlroyem a při tom trefují míčky do skleniček.

Tenhle souboj může být už za několik hodin reálný, vždyť oba dva dnes začínají sezonu na turnaji v Abú Dhabí. Souboj Woodse a McIlroye, to je v této sezoně také boj o první místo ve světovém žebříčku, které v současnosti patří nastupující hvězdě.

Přehrát

00:00 / 00:00

Tiger Woods vstupuje do sezóny

"Já chci hlavně vyhrávat turnaje, žebříček se vyřeší sám, když budu vítězit. Minulý rok jsem začínal kolem padesátého místa, ale třikrát jsem vyhrál a rázem jsem nahoře. Je to o vítězství a vyrovnanosti," hlásí Tiger Woods, který má po dlouhých letech kolem sebe ideální prostředí.

Rodinné starosti vyřešil, je zdravý a od velkých výsledků je tu nastupující hvězda McIlroy, takže tlak je oproti minulým letům minimální. Ano, v sedmatřiceti letech nepatří Woods mezi mladíky, ale má na to předvést úžasnou sezonu. Pokud vydrží zdravý, hádám mu čtyři tituly, možná jeden z nich na majoru. Ale rozhodně není z Tigera už jen dosluhující legenda.

Martin Charvát, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme