Nymburk nezvládl konec zápasu se Sevillou a prohrál 77:93

Basketbalisté Nymburka vstoupili do nového ročníku Evropského poháru rozpačitou porážkou s Cajasolem Sevilla 77:93.

Basketbalový míč

Basketbalový míč | Foto: stock exchange

ČEZ Nymburk - Cajasol Sevilla 77:93 (25:17, 38:36, 52:58)

V první půli nezlomila Nymburk, stále bez zraněného Petra Bendy, nepříjemná obrana Sevilly, stejně tak nepříjemná dvanáctibodová šňůra soupeře. Domácí vedli po dvaceti minutách 38:36.

Třetí čtvrtinu ale Španělé vyhráli o osm bodů, což se ukázalo pro vývoj zápasu rozhodující. Mužem utkání byl vyhlášen Aleš Chán, který zaznamenal 29 bodů. Jeho skvělá forma ale domácím lepší výsledek nepřinesla.

Nejvíce bodů: Chán 29, Simmons 16, Nissim 13, Pumprla 10

00:00 / 00:00