Obhájci titulu z Dallasu letos v NBA ještě nevyhráli

Obhájci titulu Dallas Mavericks zatím v letošní sezoně basketbalové NBA na první výhru stále čekají. Prohráli i třetí utkání ve zkráceném ročníku nejvyšší zámořské soutěže, tentokrát podlehli Oklahomě 102:104. K vítězství nepomohlo ani 29 bodů a 10 doskoků největší hvězdy Dirka Nowitzkého.

Carmelo Anthony (vlevo) v souboji s Kobe Bryantem

Carmelo Anthony (vlevo) v souboji s Kobe Bryantem | Zdroj: Reuters

Dallas byl přitom první výhře v letošní sezoně velmi blízko, jen pár vteřin před koncem o bod vedl. Jenomže radost zhatil Mavericks Kevin Durant, který se závěrečným klaksonem trefil trojku. Oklahoma tak zůstala se čtyřmi vítězstvími stoprocentní. Durant se stal nejlepším hráčem zápasu.

Výhru slavili také Los Angels Lakers, kteří přehráli New York 99:82. Hvězdný výkon předvedl už tradičně Kobe Bryant, který za tři čtvrtiny zaznamenal 28 bodů, v poslední si připsal asistence.

Nečekaně jasný byl výsledek texaského derby Houstonu se San Antoniem, které prohrálo na palubovce svého soka 85:105. O výhře Houstonu rozhodla z jeho strany skvěle sehraná druhá čtvrtina, kde zaznamenal šňůru 23:6.

NBA:

Houston - San Antonio 105:85, LA Lakers - New York 99:82, Oklahoma City - Dallas 104:102, Orlando - New Jersey 94:78, Portland - Denver 111:102, Sacramento - Chicago 98:108.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít